Automat miniaturka z Pacmanem na pokładzie!

Namco Bandai połączyło siły z Numskull Designs by dać graczom nową miniaturową zabawkę. Tym razem zamiast mini-konsoli będzie mini-automat!

Żarty żartami, ale to cudo ma mieć nieco ponad 40 cm wysokości i być w pełni sprawne! Maleństwo zostało wykonane w skali 1/4 i stanowi praktycznie idealne odzwierciedlenie klasycznego automatu z Pac-Manem!

Automat ma być pierwszym urządzeniem z serii ćwierć-automatów (Quarter Arcade). Można go także zamówić w edycji kolekcjonerskiej, w ramach której zamawiający otrzymają monetę i unikalne pudełko. Nakład wyniesie jedynie 10 tysięcy sztuk, a Numskull Designs nie planuje zwiększać nakładu tej edycji.

Można złożyć pre-order na taką zabaweczkę, jednak wiąże się to z zapłaceniem dość zawrotnej ceny: 149.99 funtów. Premiera urządzenia przewidziana jest na grudzień. Chętni mogą dokonać zakupu pod tym adresem.

Numskull Designs to firma współpracująca z największymi markami, tworząca kolekcjonerskie gadżety oparte o ukochane przez fanów na całym świecie gry, filmy i komiksy.

error