Quarter Arcade, czyli miniaturowy salon gier w domu

Numskull Designs przedstawiło grafik sprzedażowy swojej serii Quarter Arcades, czyli replik automatów do gier w skali 1/4, otwierając jednocześnie pre-ordery na Galagę.

Informowaliśmy w listopadzie o premierze automatu z Pac-Manem, tym razem zaś kolekcjonerzy mogą już składać zamówienia na drugi w kolejności arcade z grą Galaga, którego wysyłki rozpoczną się we wrześniu bieżącego roku – można się zapisać w kolejce pod tym adresem: LINK.

W 2019 roku będziemy mieli możliwość nabyć także już wcześniej zapowiadane Ms. Pac-Man oraz Galaxian, które zadebiutują w listopadzie. W przyszłym roku czekać na nas będą automaty z licencjami Konami, Bandai Namco oraz Taito, gdyż w marcu 2020 wydany zostanie arcade z Track & Field, w maju Dig Dug, w lipcu zaś Space Invaders.

Quarter Arcades to przeskalowane do 25% rozmiaru klasyczne automaty z lat 80., wykonane z drewna, w pełni funkcjonalne w swym przeznaczeniu rozrywkowym. Cena za jedno takiego cudeńko wynosi 150 euro/dolców. Cała kolekcja wraz ze zdjęciami do oblookania tutaj: LINK.

error