Super Mario Maker 2 chwyta w dłoń Master Sword

W najnowszej aktualizacji Super Mario Maker 2 otrzyma szereg nowych części, tryb, a także pewien znany miecz, który wywróci dotychczasowy gameplay do góry nogami.

Jedna z gier bardziej pobudzających kreatywność wkrótce otrzyma garść urozmaicaczy rozgrywki do każdego z wielu typów rozgrywki, w zależności od części gry z myślą o jakiej stworzono poziom. W składzie nowych rzeczy zobaczymy między innymi pocieszny kaktus, możliwość zamrażania monetek, a także żaboludka potrafiącego wypluwać kolczaste kule.

Otrzymamy również tryb, w którym ścigać będziemy się z innymi graczami widząc ich “duchy” przemierzając mapy. Mają one zmieniać się co jakiś czas i dawać różne nagrody takie jak wdzianka dla naszego awatara.

Główną atrakcją jest jednak Master Sword, dzięki któremu Mario zrzuca swoje wdzianko hydraulika i zmienia się w Linka z The Legend of Zelda. Oprócz możliwości atakowania przeciwników dostajemy cały ekwipunek taki jak na przykład łuk czy bomby niszczące poszczególne bloki.

Wszystkie nowości pojawią się w grze już całkiem niedługo, bo w czwartek, piątego grudnia. Dokładnie wszystko zobaczyć możecie oglądając poniższy zwiastun:

error