Pierwszy w historii dodatek do Pokemonów

Wygląda na to, że to nie koniec zmian w modelu biznesowym gier Pokemon. Podczas ostatniego Nintendo Direct ujawiono plany wydania dodatku do Pokemon Sword/Shield.

Studio Gamefreak kierując się zasadą nowy rok, nowy ja zapowiedziało, że era wydawania ulepszonych wersji gier bądź gier trzecich. Nadszedł za to czas dodatków i season passów. Wraz z dodatkiem oprócz kolejnych dwóstu stworków dodanych do dostępnych już czterystu dołączą także dwa nowe regiony, po jednym dla każdego dodatku.

Z pokazanych materiałów można zauważyć, że powróci wiele klasycznych pokemonów wraz z giga formami, a także nowe formy galariańskie. Koneserów zbieractwa na pewno ucieszy fakt, że powrócą wszystkie legendy z poprzednich gier, a także wiele z nich otrzyma nowe formy regionalne. Wraz z dodatkami czekają na nas nowe wyzwania, a także nowi rywale, którzy będą różnić się między wersjami gier.

Premiera pierwszego z rozszerzeń jest już właściwie za pasem, gdyż The Isle of Armor, czyli pierwszą część dodatku, zapowiedziano na czerwiec, natomiast druga część, The Crown Tundra, zaląduje na Pstryczkach jesienią.

Wszystkie zapowiedziane rzeczy możecie zobaczyć własnoocznie na poniższym zwiastunie:

 

Lub też zagłębić się w szczegóły jakie zaprezentował Nintendo Direct:

error