Spis zawartości Street Fighter V: Champion Edition

10 dni pozostało do premiery finalnej wersji SF5, toteż warto rzucić okiem co uwzględniono w pakiecie aby w pełni świadomości podjąć decyzję o zasadności zakupu.

Najważniejsza rzecz na początek: spatchowane zostaną wszystkie wersje klientów, a więc bez względu na to czy kupiliśmy nową wersję, rozszerzenie, czy pozostaniemy przy wersji podstawowej, to na naszym ekranie wyświetlać się będzie logo Championship Edition. Vanilla odchodzi w przeszłość, wszyscy będziemy grać na ustawieniach z 2020 roku. To, czym rzeczywiście będą się posiadacze różnych wersji odróżniać, to posiadaną zawartością w zależności od kupionego pakietu.

Za 30 ojro / dolarów lub 25 funtów posiadacze PC oraz PlayStation 4 będą mogli zakupić wersję cyfrową gry, a w przypadku PS4 dostępne będą także fizyczne egzemplarze w tej samej cenie – to oferta dla tych, którzy Street Fighter V w ogóle nie posiadają. Jeśli zakupiliście wcześniej SF5 to macie możliwość wykupienia samego upgrade’u cyfrowego za 25 euro/dolców lub 19 funtów. Jeśli zaś odblokowaliście podczas grania content który chcieliście, i nic z pełnego pakietu was już nie interesuje, to nie musicie wydawać ani grosza – swobodnie będziecie mogli grać tym, co posiadacie.

Rzućmy zatem okiem co otrzymamy po zakupieniu Street Fighter V: Championship Edition:
– łącznie 40 postaci, z podstawki oraz każdego DLC z Gillem i Sethem włącznie,
– większość kolorów oraz kostiumów (fabularne, Extra Battle oraz Premium)
– wszystkie regularnie dostępne plansze,
– większość tytułów, profilówek oraz utworów muzycznych.

Jak można się domyślić po powyższym opisie nie wszystkie jednak rzeczy trafią do finalnego wydania Street Fighter V, stąd jeśli planowaliście zakup pod kątem rzadkiego kostiumu koniecznie sprawdźcie poniżej czy nie został on z pakietu wykluczony.

Lista contentu, którego zabraknie w Street Fighter V: Championship Edition:
– Capcom Pro Tour (2016-2019), wszelkie ciuszki, plansze, kolory, tytuły, profilówki
– zawartość obrandowana
– kostiumy Fighting Chance
– nie wszystkie tytuły za levelowanie, zarezerwowane dla DLC, czy kolory mogą być dostępne.

Premiera Street Fighter V: Championship Edition wypada na 14 lutego 2020 roku.

Gdyby coś się zmieniło w międzyczasie to zaktualizujemy poniższy wpis, w razie obaw zerkajcie.

Źródło: Capcom / Reddit / własne

error